OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.03.2023.

1. Zespół Katolickich Szkół zaprasza na spotkanie z p. Barbarą Engel badającą Cud Eucharystyczny w Legnicy, które odbędzie się w poniedziałek 13-go marca o godz. 17.00 w budynku Katolickiego Liceum w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rzozowie ogłasza zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i do klasy 1 w roku szkolnym 2023/24. Wnioski można pobrać ze strony internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły. Rekrutacja rozpoczyna się 13 marca i potrwa do 24 marca. Wnioski można składać w godzinach pracy Sekretariatu.
  3. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na czuwanie pod „Oknem Papieskim”, które odbędzie się tradycyjnie w rocznicę śmierci św. Jana Pawła II czyli 2-go kwietnia o godz. 20.00.
  4. Różaniec Fatimski w środę o godz. 17.30 poprowadzi róża Matki Bożej Pięknej Miłości.
  5. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na spotkania w ustalonych terminach.

6. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Jest to także trzeci piątek miesiąca. Msza święta za               naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00 a po niej koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. W niedzielę o godz. 14.15 Gorzkie Żale.
  2. Rekolekcje parafialne rozpoczynamy w ostatnią niedzielę tego miesiąca czyli 26 marca.
  3. Są do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas. Minimalna ofiara 8zł.
  4. Składka za tydzień w niedzielę przeznaczona jest na zapłacenie rachunku za prąd w kościele.