OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.2022.

 

 1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza dzisiaj na spotkanie informacyjno-integracyjne dla społeczności ukraińskiej oraz mieszkańców gminy. Odbędzie się w hali sportowej przy liceum i szkole podstawowej nr 2 w godzinach od 14.00 do 18.00. Na spotkaniu będą przekazane informacje w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, oferty wsparcia dzieci i młodzieży, organizacji nauki w szkołach oraz pracy. Proszę także o zapoznanie się z dwujęzyczną ulotką.
 2. Podczas zbiórki na pomoc mieszkańcom Ukrainy zebraliśmy 8168zł, które zostało przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
 3. W naszej parafii pomoc dla mieszkańców Ukrainy koordynuje p. Anna Lupa i p. sołtys Grzegorz Klimas.
 4. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Rzozowie ogłasza zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, które będą trwały od 14 do 18 marca br. Wnioski są dostępne w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Zgłoszenia podpisane przez oboje rodziców należy złożyć w sekretariacie szkoły w godz. od 7.30 do 15.00.
 5. Wspólnota Anonimowych Alkoholików mężczyzn i kobiet rozpoczyna swoją działalność w dniu 16 marca w środę o godz. 18.00 w Dworku Dzieduszyckich w Radziszowie. Spotkania odbywać się będą w kawiarni znajdującej się w piwnicach budynku. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 6. Są do nabycia „Baranki Caritas”. Minimalna ofiara 7 zł.
 7. Gorzkie żale odprawiane są w niedzielę o godz. 14.30.
 8. Droga krzyżowa odprawiana jest w piątek o godz. 17.30.
 9. W piątek-trzeci miesiąca-msza święta oraz koronka do miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00.
 10. Dzisiaj różaniec fatimski poprowadzi róża Matki Bożej Pięknej Miłości o godz. 14.00.
 11. Rekolekcje parafialne rozpoczynamy za tydzień w niedzielę 20-go marca.
 12. Spotkanie z uczniami klas 8 SP oraz 1 i 2 szkoły ponadpodstawowej a także ich rodzicami dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.