OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.08.2022.

1. Jutro uroczystość Wniebowzięcia. Msze święte tak jak w niedziele. Tradycyjnie dożynki na mszy świętej o godz. 15.00. W tym roku dary dożynkowe przygotowuje Koło Gospodyń Wiejskich „wRZOZOWianki”. W tym dniu po każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  2. Jutro odbędzie się X Dzień Krwiodawstwa w Woli Radziszowskiej w nowym Domu Ludowym w godzinach od 9.00 do 14.00 na który zapraszają wszystkich zainteresowanych tamtejsi strażacy.
  3. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  4. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  5. Piesza pielgrzymka do Kalwarii wyruszy z naszego kościoła 18-go sierpnia w czwartek około godz. 11.00. Osoby posiadające kamizelkę odblaskową, proszone są o jej zabranie. Powrót z Kalwarii we własnym zakresie. Organizatorami są: z naszej parafii p. Kazimiera Cora natomiast ze Skawiny p. Stanisław Lupa.
  6. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w dróżkach kalwaryjskich w dniach 19 i 20 sierpnia. Rozpoczynają się mszą świętą w klasztorze o godz. 6.00 a po niej spotykamy się z lewej strony bocznego wejścia na Plac Rajski. Dojazd i powrót we własnym zakresie.
  7. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  8. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna.