OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.2022.

 

 

  1. Nabożeństwo majowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą. W środę połączone będzie z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu dzieci, które przystąpiły do pierwszej komunii świętej przychodzą codziennie do kościoła w ramach białego tygodnia. W poniedziałek na mszę świętą dzieci przynoszą świece, natomiast po mszy świętej będzie poświęcenie wszelkich przedmiotów religijnych. Bóg zapłać rodzicom za dekorację kościoła, pomoc przez cały rok przy dekorowaniu naszej świątyni oraz za odnowienie dwóch ornatów i zakup nowego welonu.
  3. W piątek-trzeci miesiąca-msza święta oraz koronka do miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00.
  4. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na spotkania według ustalonego porządku.
  5. Za tydzień w niedzielę msza święta w pierwszą rocznicę komunii świętej o godz. 11.00.
  6. Zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła” będzie przeprowadzona dzisiaj oraz za tydzień 22 maja. Zbieramy po 80 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio u członków Rady Parafialnej, do skarbony przy zakrystii oraz po każdej mszy świętej. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.