OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.2021.

1. Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Rzozowie, Dyrektor i Grono Pedagogiczne zapraszają mieszkańców Rzozowa na Mszę świętą z okazji uroczystego poświęcenia i otwarcia hali sportowej. Msza święta sprawowana będzie dn. 19 października o godz. 9 tej .
  2. Sołtys Rzozowa p. Grzegorz Klimas zwołuje zebranie wiejskie na dzień 22 października 2021 roku o godz. 18.00 w budynku Domu Strażaka w Rzozowie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą.
  4. Organizowane są spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w salce na plebanii w następujących terminach:
    chłopcy klasy VIII – wtorek godz. 17.00
    dziewczyny klasy VIII – czwartek godz. 17.00
    klasa VII b – piątek godz. 17.00
    klasa VII a – piątek 18.30
  5. Przyjmowane są wypominki roczne oraz jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.
  6. Przyjmowane są intencje na 2022 rok.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prace inwestycyjne w naszej parafii.