OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.03.2023.

1. Rejon Skawina, tradycyjnie już, zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Rozpocznie się ona 24 marca Mszą św. o godz. 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Skawinie. Więcej informacji oraz rejestracja – na stronie internetowej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej (www.edk.org.pl).
  2. Wydział Ochrony Powietrza w Skawinie przestrzega mieszkańców przed osobami, które oferują usługi w zakresie tzw. modernizacji starych kotłów aby uzyskały klasę 5. Przepisy nie pozwalają na taką przeróbkę. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.15.
  4. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu podejmujemy duchową adopcję dziecka poczętego.
  5. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny za tydzień w niedzielę 26-go marca przy kościele w Rzozowie. Środki pozyskane z Kiermaszu przeznaczone zostaną na wypoczynek letni osób niepełnosprawnych.
  6. Za tydzień w niedzielę 26-go marca rozpoczynamy rekolekcje parafialne.
  7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na zapłacenie rachunków za prąd w kościele.