OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022.

 

  1. Chciałem bardzo podziękować wszystkim uczestnikom procesji Bożego Ciała. W szczególny sposób: Panu Bogu za opiekę nad nami, osobom, które przygotowały ołtarze, p. Organiście, strażakom, służbie liturgicznej, osobom niosącym feretrony i sztandary, dzieciom sypiącym kwiaty oraz z dzwoneczkami, dzieciom pierwszokomunijnym oraz szczególnie rodzicom tych wszystkich dzieci a także osobom, które udekorowały całą trasę procesji eucharystycznej.
  2. Dzisiaj procesja eucharystyczna po mszy świętej o godz. 11.00. Natomiast w tygodniu codziennie po wieczornej mszy świętej nabożeństwo czerwcowe oraz procesja w oktawie Bożego Ciała.
  3. W środę nabożeństwo do MB nieustającej pomocy.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianków.
  5. Sołtys Rzozowa p. Grzegorz Klimas, zwołuje w piątek 24 czerwca o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Rzozowie: Zebranie Wiejskie w sprawie budowy ciągów pieszo-rowerowych.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 8.00 i 18.00. Na mszach świętych dokonamy Odnowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia : „O, Jezu najsłodszy”. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.
  8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

 

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.