OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.02.2022.

1. Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1 procenta podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska Caritas prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof. To wsparcie jest istotne dla Caritas aby mogło świadczyć pomoc dla potrzebujących.
  2. Trwają przyjęcia do wszystkich klas Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Bardzo proszę o przejście na cmentarz po ustaniu wiatru i uporządkowanie naszych grobów.
  4. W tym tygodniu młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy w spotkaniach online.
  5. Dzisiaj zapraszam w ramach 40-to godzinnego nabożeństwa na adorację Najświętszego Sakramentu:

– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: od Skawiny do przejazdu kolejowego

– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: od przejazdu kolejowego i droga do Huty

– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: droga wojewódzka od rodziny Pałac, obie strony do skrętu na cmentarz, droga na Borek Szlachecki prawa strona, osiedle

1. Za tydzień zapraszam w ramach 40-to godzinnego nabożeństwa na adorację Najświętszego Sakramentu:

– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: droga na Podole i Kotoc oraz Pasternik i ulice.

– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: Skotnica, droga do Radziszowa od rodziny Budek do rodziny Tyrała.

– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: lewa strona drogi na cmentarz, góra wsi do kuźni, powrót do Pana Wantucha oraz droga od kościoła
w dół w kierunku kuźni

1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.