OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.11.2022.

1. Bóg zapłać za ofiarę 1115zł 51gr na Światowy Dzień Ubogich.
  2. Dnia 25 listopada tj. piątek, organizowany jest wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie. Wyjazd z parkingu kościoła w Rzozowie o godz. 17.45. Koszt wyjazdu 40zł (dzieci i młodzież szkolna 20zł). Zapisy codziennie po mszy świętej do środy włącznie u p. Kazimiery Cora oraz p. Beaty Grabowskiej.
  3. Urząd Miasta i Gminy w Skawinie zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż drogi wojewódzkiej 953 na odcinku: Rzozów rondo-Gołuchowice do skrętu na Jurczyce. Na spotkaniu zostaną przedstawione i omówione poszczególne warianty. Spotkanie w świetlicy wiejskiej w Gołuchowicach 24-go listopada o godz. 18.00.
  4. Prawicowy Blok Samorządowy Skawina, Środowiskowy Dom Samopomocy i Gmina Skawina zapraszają na V Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 27-go listopada o godz. 15.00 w hali sportowej przy LO w Skawinie. Przed turniejem będzie można zakupić symboliczną cegiełkę w cenie 20zł, która jest biletem wstępu oraz losem na loterii. Pozyskane środki będą przeznaczone na budowę nowej siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie.
  5. We wtorek wspomnienie św. Cecylii patronki organistów i muzyki kościelnej. P. Szymonowi Sikorskiemu składamy serdeczne życzenia z okazji patronalnego święta.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.
  7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.