OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.2022.

 

 

  1. Nabożeństwo majowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą. W środę połączone będzie z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o urodzaje.
  3. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na spotkania według ustalonego porządku.
  4. Parafia p. w. Bożego Miłosierdzia w Skawinie organizuje za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 mszę świętą w oprawie pielgrzymkowej a po mszy świętej „śpiewanie dla Maryi” na zakończenie miesiąca maryjnego.
  5. Organizowany jest wyjazd na Lednicę w dniach 3-5 czerwiec. Zapisy w parafii p. w. Bożego Miłosierdzia w Skawinie codziennie po każdej mszy świętej. Koszt 140zł.
  6. Bóg zapłać nowożeńcom za dekorację kwiatową naszego kościoła.
  7. W najbliższą sobotę 28-go maja podejmiemy pielgrzymów z Łagiewnik do Kalwarii. Po okresie pandemii powracamy do przyjmowania pątników wzorem lat ubiegłych. O pomoc w ugoszczeniu prosimy naszych Strażaków, oraz wszystkich chętnych parafian. Trzeba przygotować kawę, herbatę i wodę mineralną a gospodynie prosimy, aby upiekły placki. Początek przygotowań o godz. 9.00   przy kościele.
  8. Dzisiaj organizowana jest zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła”. Zbieramy po 80 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio u członków Rady Parafialnej, do skarbony przy zakrystii oraz po każdej mszy świętej. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.