OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.04.2022.

 

 

  1. Dzisiaj po każdej mszy świętej dokonamy uczczenia obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zawierzenia siebie i świata Bożemu Miłosierdziu.
  2. Poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych oraz przekazanie ich dzieciom dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00. Po mszy świętej spotkanie z rodzicami tych dzieci.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj po wieczornej mszy świętej ( około godz. 16.00) na plebanii.
  4. Bóg zapłać za ufundowanie oraz zrobienie nowego oświetlenia na cmentarzu: p. Sabina Wojcieszczak, p. Łukasz Czopek oraz p. Kazimierz Janowski.
  5. Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie składa serdeczne podziękowania dla Parafian za ofiary składane z racji kiermaszu świątecznego. Łączna kwota to 1915 zł. Wszystkie środki zostaną przekazane na rehabilitację społeczno-zawodową uczestników WTZ.
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę do św. Stanisława BM. Będzie odmawiana po mszy św. o godz. 7.00. Natomiast od niedzieli na nabożeństwach majowych.
  7. Akcja krwiodawstwa odbędzie się 30-go kwietnia tj. w sobotę w godzinach od 9.00 do 14.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Rzozowie. Szczegółowe informacje na wydarzeniu FaceBook.
  8. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 14.30.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.