OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.09.2022.

1. Zarząd Województwa Małopolskiego do końca września br. przyjmuje zgłoszenia zadań w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły tego przedsięwzięcia można poznać na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl lub w gablocie parafialnej.
  2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej odbędzie się dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
  3. Zapraszam na spotkanie rady parafialnej dzisiaj na plebanii na godz. 16.00.
  4. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolikiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz dla dzieci nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
  6. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  7. Kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mają spotkania według ustalonego porządku.
  8. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  9. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 14.30.