OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.02.2023.

1. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych organizowane jest w parafii p.w. św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie. Pierwsze spotkanie 8-go marca o godz. 19.00
    w salce na plebanii. Spotkania będą odbywały się w środy przez trzy miesiące. Natomiast bierzmowanie przewidywane jest pod koniec maja w Bazylice Mariackiej.
  2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy świętej wieczornej.
  3. W tym tygodniu młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa.
  5. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz. 7.00.
  6. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  7. Dekanalne spotkanie Zelatorów Żywego Różańca odbędzie się w Woli Radziszowskiej w sobotę 4-go marca. O godz. 10.00 msza święta i adoracja, następnie o godz. 11.00 spotkanie na plebanii. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. W niedzielę o godz. 14.30 Gorzkie Żale.
  9. Są do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas. Minimalna ofiara 8zł.