OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.03.2022.

 

 1. Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita zaprasza do udziału w wydarzeniu „Pomagamy Ukrainie ze smakiem”. W najbliższą sobotę 2-go kwietnia od godz. 14.00-19.00 na Małym Rynku w Krakowie odbędzie się degustacja potraw ukraińskich, aukcja cennych przedmiotów oraz występy zespołów. Wydarzenie będzie połączone ze zbiórką Caritas dla osób dotkniętych skutkami wojny na Ukrainie.
 2. W rocznicę śmierci św. Jana Pawła II odbędzie się czuwanie pod Oknem Papieskim w sobotę 2-go kwietnia od godz. 20.00- 22.00.
 3. Rejon Skawina zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Rozpocznie się ona 1-go kwietnia mszą św. o godz. 20.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie raz na stronie internetowej www.edk.org.pl .
 4. Guanellianie w lipcu b.r. zapraszają na pielgrzymkę do Santiago de Compostela, która zostanie poprowadzona francuską drogą św. Jakuba. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 5. Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zaprasza na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się 3-go kwietnia przy naszym kościele. Środki zgromadzone podczas kiermaszu zostaną przekazane na rehabilitację społeczno – zawodową uczestników Warsztatu. Podczas kiermaszu będzie możliwość zakupienia palm.
 6. Gorzkie żale odprawiane są w niedzielę o godz. 14.30.
 7. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
 8. Spotkanie z uczniami klas 8 SP oraz 1 i 2 szkoły ponadpodstawowej a także ich rodzicami dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
 9. Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzi akcję informacyjną na temat sytuacji Chrześcijan prześladowanych za wiarę, zachęcając do modlitwy za cierpiących braci i siostry. Dyrektor krakowskiego biura p. Konrad Ciempka dzisiaj po mszy świętej o godz. 11:00 wygłosi prelekcję na temat prześladowań chrześcijan.
 10. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła oraz uczestniczy w drodze krzyżowej. Po mszy świętej spotkanie w kościele.
 11. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
 12. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
 13. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
 14. Są do nabycia „Baranki Caritas”. Minimalna ofiara 7 zł.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.