OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.11.2022.

1. Wzorem lat poprzednich, poświęcone dzisiaj na mszy świętej o godz. 8.00 opłatki wigilijne są dostępne na chórze u Pana Organisty oraz w zakrystii.
  2. Roraty codziennie o godz. 7.00, natomiast w środę o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  5. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz. 7.00.
  6. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  7. Są do nabycia świece Caritas. Minimalna ofiara 9zł.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Zostały po kilku latach odkurzone ściany, gzymsy, sufit oraz umyte witraże. Zawdzięczamy to następującym osobom: p. Barbara Raputa, p. Piotr Majcherek, p. Rafał Ostrogórski, p. Szymon Sikorski oraz p. Bolesław Trela.