OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.2022.

1. Burmistrz Skawiny informuje, że w dniach od 30 maja do 24 czerwca zostaną przeprowadzone badania ankietowe dotyczące preferencji transportowych wśród losowo wybranych mieszkańców gminy. Ankieter będzie wyposażony w identyfikator oraz pismo przewodnie oraz poprosi o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Tożsamość jego można zweryfikować telefonicznie z koordynatorem badań.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą.
  3. W środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane po wieczornej mszy świętej.
  4. Od poniedziałku rozpoczynamy modlitwy przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  7. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  8. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  9. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie lub recytację hymnu: „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”. Natomiast po każdej mszy świętej będzie można odebrać akty chrztu dzieci, które rodzice przynieśli przed I komunią świętą i bierzmowaniem.
  10. Za tydzień w niedzielę 5-go czerwca po mszy świętej o godz. 15.00 spotkanie rady parafialnej.
  11. Bóg zapłać wszystkim, którzy przynieśli produkty żywnościowe oraz tym którzy pomogli przyjąć wczorajszych pielgrzymów. Wszelkie tacki są do odebrania w kościele.