OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.01.2022.

1. Katolicki Ośrodek Adopcyjny w Krakowie prowadzi pomoc dla osób, które zmagają się z kryzysem spowodowanym bezdzietnością oraz planującymi powiększenie rodziny przez adopcję. Pragnie także dotrzeć do kobiet w ciąży, które potrzebują wsparcia. Wszelkie informacje na ulotkach przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej http://adopcja.dpd.pl
  2. Wojewoda Małopolski informuje o rządowej Tarczy Antyinflacyjnej. Dodatek osłonowy przysługuje gospodarstwu domowemu, którego miesięczne dochody nie przekraczają 2100zł w gospodarstwie jednoosobowym albo 1500zł na osobę w gospodarstwie wieloosobowym. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. W środę święto Ofiarowania Pańskiego-Matki Bożej Gromnicznej. Na mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  4. W czwartek wspomnienie św. Błażeja. Na mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00 błogosławieństwo jabłek.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła.
  7. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00. W tym dniu obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Na mszach świętych błogosławieństwo chleba.
  8. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  9. Za tydzień w niedzielę 6-go lutego poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I komunii na mszy świętej o godz. 11.00. Po mszy świętej spotkanie z rodzicami tych dzieci.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.