OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.07.2022.

 

  1. Każdy wierny kto we wtorek 2-go sierpnia nawiedzi kościół i pobożnie odmówi „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”’ może zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”.
  2. Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (RTV i AGD). Sprzęt proszę składać we wtorek 2-go sierpnia na parkingu zewnętrznym od strony zachodniej kościoła.
  3. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  4. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę tradycyjnie w dniach 06-11 sierpnia. Zapisy online na stronie: www.pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl w zakładce zapisy Wspólnota VI, oraz stacjonarnie w parafiach św. App. Szymona i Judy Tadeusza oraz Miłosierdzia Bożego w Skawinie w dniach od 1-5 sierpnia w godzinach od 17.00 do 19.30. Koszt: osoba dorosła 100zł. Pielgrzymi do 16-go roku życia 50zł. Dodatkowo 35zł na autokar powrotny. Szczegóły na plakatach w gablocie.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  6. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  7. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.