OGŁOSZENIENIA PARAFIALNE 07.07.2024.

  1. Dzisiaj 7 lipca 2024 r., o g. 20.00 odbędzie się Droga Krzyżowa na rynku w Wadowicach. Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji dzieci, w tym także dzieci jeszcze nienarodzonych. Stacje drogi krzyżowej będą zestawione z postaciami bł. Rodziny Ulmów, których liturgiczne wspomnienie przypada w tym dnia. Z inicjatywą modlitwy wyszli uczestnicy rekolekcji Domowego Kościoła – Oazy Rodzin III st. Rekolekcje te trwają w domu rekolekcyjnym przy wadowickim Sanktuarium św. Józefa „Na Górce”, uczestniczy w nich 23 rodziny. Rysunki stacji Drogi Krzyżowej, które będą użyte podczas nabożeństwa zostały wykonane przez dzieci uczestnicząc w rekolekcjach.
  2. Dzisiaj po każdej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. Zachęcam do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Przynosimy sprzęt na parking zewnętrzny kościoła od strony zachodniej kościoła we czwartek 11 lipca. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  4. Różaniec fatimski poprowadzi róża Matki Bożej Szkaplerznej w sobotę o godz. 16.30.
  5. Bóg zapłać naszym parafianom z prace wykonane przy naszym kościele.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.