INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14.08.2022.

Poniedziałek 15.08.

8.00 +Halina i Stanisław Kotula, Krzysztof syn.

11.00 +Jan Kotula w 16 rocz. śm.

15.00 Msza święta dożynkowa.

Wtorek 16.08.

7.00 Dziękczynna – Bogu wiadoma.
7.00 +Stanisław Madej od syna z rodziną.

Środa 17.08.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP od Margaretek.

Czwartek 18.08.

7.00 +Jan i Rozalia Kotula.

Piątek 19.08.

18.00 Za zmarłych:

+ Jan Liskiewicz od chrześnicy Pauliny z córką Amelią.
+ Stanisław Lelek od Janiny Kałuskiej z wnukami.
+ Piotr Kotula od Kingi i Bartłomieja z Jurczyc.
+ Krystian Grabiński od wujka Pawła z rodziną.
+ Władysław Wcisło od kuzynki Genowefy i Józefa Pająk z Jurczyc.
+ Stefania Piszczek od Zofii Piszczek.
+ Czesław Janik od rodziny Lasek.
+ Zofia Ożóg od Grażyny Kościelnej z rodziną.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Zofia Lupa od rodziny Szczygieł z Jurczyc.
+ Jan Pawłowski od rodziny Maciejków z Jurczyc.
+ Andrzej Ostrogórski od rodziny Janik.
+ Andrzej Kochana od Grażyny i Piotra Paciorek z rodziną.
+ Elżbieta Żelazny od Krzysztofa i Magdaleny Tomczykiewicz.
+ Marian Janik od Jadwigi i Bogusława Stanek z rodziną.
+ Piotr Folwarski od koleżanek i kolegów córki ze szkoły podstawowej.
+ Anna Woźniak od Agaty i Zbigniewa Maślanka z rodziną.
+ Józef Stanek od koleżanek i kolegów synowej Barbary z Liceum  Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej.
+ Władysław Trela od rodziny Pyc.
+ Janina Karcz od wnuka Krystiana z rodziną.
+ Zofia Serwińska od chrześnicy Anny z rodziną.
+ Matylda Klimas od rodzin Tosza i Ścibor.
+ Józef Kobiela od Agnieszki i Sylwestra Kubas.
+ Maria Kotula od Lidii i Stanisława Pilch.
+ Marek Płazieński od kuzynek Michaliny i Jadwigi z rodziną.
+ Grzegorz Wcisło od Chrzestnej Matki z mężem.
+ Zofia Jończyk od rodziny Kotula.
+ Marian Radziszowski od Józefy Lupa z rodziną.
+ Anna Madej od wnuka Kamila z rodziną.
+ Krzysztof Klimas od Wojciecha Wojdyły z Wiednia.
+ Zofia Kotula od wnuczki Doroty z rodziną.
+ Romuald Keppert od rodziny Schonborn.
+ Grażyna Mrowiec od Danuty i Rafała Ostrogórski.
+ Józef Serwiński od chrześniaka Jarosława z rodziną.
+ Zofia Godzik od sąsiadów.
+ Kazimierz Kotula od rocznika ’54.
+ Stefan Maliszewski od załogi STP Elbud Kraków i związkowców NSZZ Solidarność 80.
+ Maria Kubas od współpracowników i kolegów syna Stanisława z „Nowoczesnych Produktów Aluminiowych” ze Skawiny.
+ Małgorzata Lupa od Marka Wcisło z rodziną.
+ Bronisław Buras od syna Zbigniewa z rodziną.

Sobota 20.08.

17.00 +Zofia Ogarek w 18 rocz. śm., Eugeniusz mąż w 11 rocz. śm.
17.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Cecylii i Czesława z okazji 40 rocznicy ślubu.

Niedziela 21.08.

8.00 +Edward Piszczek.

11.00 Za parafian.

15.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Sabiny i Grzegorza Klimas z okazji 25 rocznicy ślubu.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 07.08.2022.

Poniedziałek 08.08.

7.00 +Czesław Janik od syna Tomasza z rodziną.
7.00 +Zofia Ożóg od córki Anny z mężem.

Wtorek 09.08.

7.00 +Stanisław Marek, Wiktoria żona oraz Józef Migdał.

Środa 10.08.

18.00 W intencji naszej Ojczyzny z prośbą o Bożą Opatrzność
i błogosławieństwo dla Polski od pewnej rodziny.

Czwartek 11.08.

7.00 +Czesława (f) Tomczyk w 5 rocz. śm.

Piątek 12.08.

18.00 +Zofia Janik w 8 rocz. śm. od rodziny.

Sobota 13.08.

17.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Barbary z okazji 70 rocznicy urodzin.
17.00 +Stanisław Madej od córki Ewy z rodziną.

Niedziela 14.08.

8.00 Za parafian.

11.00 +Józef Wrzoszczyk w 23 rocz. śm., Władysława (f) żona.

15.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Bożeny i Stanisława z okazji 25 rocznicy ślubu.

INTENCJE MSZY ŚWIETYCH 31.07.2022.

Poniedziałek 01.08.

7.00 +Stanisław Madej od żony Barbary.
7.00 +Czesław Janik od syna Tomasza z rodziną.

Wtorek 02.08.

7.00 +Jan i Maria Pachel.

Środa 03.08.

18.00 +Jakub Ramut w 6 rocz. śm.

Czwartek 04.08.
7.00 +Zofia, Stanisław i Wiesław Janik.

18.00 +Józefa (f) i Fryderyk Wrzoszczyk.

Piątek 05.08.
7.00 +Zofia Ożóg od syna Stanisława z żoną.

18.00 +Jan i Jadwiga Namysło.

Sobota 06.08.
7.00 +Genowefa Styczeń od wnuka Mateusza z rodziną.

17.00 +Zofia Kubas w 20 rocz. śm., Stanisław mąż, Józef Kobiela.

Niedziela 07.08.

8.00 +Jan i Aniela Dobosz z rodziną.

11.00 +Irena Trela w 10 rocz. śm., Władysław mąż i Mieczysław syn.

15.00 Za parafian.