INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22.05.2022.

 

Poniedziałek 23.05.

18.00 +Piotr i Anna Kubas.

Wtorek 24.05.

18.00 +Kazimierz i Katarzyna Kotula z synami oraz Stanisław Kubas.

Środa 25.05.
7.00 +Stefania Piszczek od wnuczki Eweliny z mężem.

18.00 +Władysław Panek i jego rodzice.

Czwartek 26.05.
7.00 +Stanisław Madej od brata Józefa Madej z żoną.

18.00 +Maria, Janina i Stanisław Kubas oraz ich rodzice.

Piątek 27.05.
7.00 +Czesław Janik od żony Haliny.

18.00 +Stefan Godzik, Władysława (f) i Józef Kapera.

Sobota 28.05.
7.00 +Andrzej Płonka od żony Wandy.

17.00 +Helena i Andrzej Panek, Maksymilian i Krzysztof Klimas.

Niedziela 29.05.

8.00 +Maria, Tadeusz i Kazimierz Okarmus.

11.00 Za parafian.

15.00 +Zdzisław i Rozalia Kotula.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15.05.2022.

 

 

Poniedziałek 16.05.
7.00 +Stanisław i Michalina Cora.

18.00 +Anna, Józef i Andrzej Wcisło od Marka z rodziną.

Wtorek 17.05.

18.00 +Władysław Panek w rocz. śm. i jego rodzice.

Środa 18.05.

18.00 +Anna i Piotr Kubas.
18.00 +Andrzej Madej, Piotr syn i zmarli z rodziny.

Czwartek 19.05.

18.00 +Zuzanna Planta i jej rodzice.
18.00 +Józef i Aniela Folwarscy z córkami i synem.

Piątek 20.05.

18.00 Za zmarłych:

+ Jan Liskiewicz od chrześniaka Daniela.
+ Stanisław Lelek od Lidii i Kazimierza Szafraniec z Głogoczowa.
+ Piotr Kotula od Genowefy i Józefa Pająk z Jurczyc.
+ Krystian Grabiński od koleżanek i kolegów siostry Karoliny z technikum wraz z wychowawcą.
+ Władysław Wcisło od OSP Rzozów.
+ Stefania Piszczek od brata z żoną i dziećmi.
+ Czesław Janik od rodziny Ostrogórskich z Bukowa.
+ Zofia Ożóg od Teresy i Mariana Wcisło.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Wanda Krupnik od chrześnicy Elżbiety z rodziną.
+ Zofia Lupa od rodziny Zaprzałków.
+ Jan Pawłowski od Janusza Baran z rodziną.
+ Andrzej Ostrogórski od Stefana Racut z rodziną.
+ Andrzej Kochana od rodziny Niedbała.
+ Elżbieta Żelazny od Zuzanny Turaj, Romana i Małgorzaty Leńczowskich.
+ Andrzej Pala od rodziny Kubas.
+ Marian Janik od Katarzyny i Marka Ostrogórskich.
+ Piotr Folwarski od związków zawodowych „Solidarność” firmy „Lajkonik”.
+ Anna Woźniak od bratanicy Urszuli.
+ Józef Stanek od Moniki i Zygmunta Pietrusa.
+ Władysław Trela od rodziny Kubas i Lizak.
+ Janina Karcz od wnuka Michała z rodziną.
+ Zofia Serwińska od Heleny Gadocha.
+ Matylda Klimas od Bronisława Wolak z rodziną.
+ Józef Kobiela od kuzynki Elżbiety Pocielej z rodziną.
+ Maria Kotula od siostry Anieli z rodziną.
+ Marek Płazieński od Marii Smagło.
+ Grzegorz Wcisło od Marka z rodziną.
+ Teofil Wrzoszczyk od rodziny z Ludźmierza.
+ Zofia Jończyk od rodziny Kubas ze Skawiny.
+ Marian Radziszowski od chrześnicy Joanny z rodziną.
+ Anna Madej od wnuczki Klaudii.
+ Krzysztof Klimas od rodziny z Borku.
+ Zofia Kotula od wnuczki Agnieszki z rodziną.
+ Romuald Keppert od córki Józefy.
+ Grażyna Mrowiec od mamy.

Sobota 21.05.
7.00 +Stanisław Madej od bratanka Marcina Madeja z rodziną.

17.00 +Andrzej i Anna Okarmus.

Niedziela 22.05.

8.00 +Stanisława (f) i Tadeusz Ostrogórski.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla dzieci, które w tym roku obchodzą pierwszą rocznicę komunii świętej.

15.00 +Stanisław Cichoń.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 08.05.202.

 

 

Poniedziałek 09.05.
7.00 +Jan Tomczykiewicz od sąsiadów bliższych i dalszych.

18.00 +Maria Wolak.

Wtorek 10.05.

18.00 +Stanisław Sznajder od córki Moniki z rodziną.

Środa 11.05.

18.00 +Michał i Zofia Bruzda oraz ich rodzice.

Czwartek 12.05.
7.00 +Stefania Piszczek od wnuka Łukasza.

18.00 +Józef i Maria Lupa, Tadeusz syn.

Piątek 13.05.
7.00 +Stanisław Madej od rodziny Kapera.

18.00 +Józef, Zofia i Mieczysław Kotula.

Sobota 14.05.
12.00 I komunia świeta.

17.00 +Zofia Pająk.

Niedziela 15.05.

8.00 +Zofia i Józef Rakoczy oraz zmarli z ich rodzin.

11.00 Za parafian.

15.00 +Edward Piszczek i jego rodzice.