Intencje mszalne 23.11.2015 – 29.11.2015

Poniedziałek – 23 XI
7:00    W intencji parafian
18:00   + Józefa i Władysław Lupa i ich rodzice

Wtorek  – 24 XI
18:00  + Maria i Władysław Janik
18:00  + Krzysztof Paciorek – od Tomasza z rodziną

Środa  – 25 XI
18:00   W 1 rocz. urodzin Oktawiana o Boże błog. dla dziecka i rodziców
18:00   + Katarzyna, Tadeusz, Andrzej

Czwartek–26 XI
7:00   + Aleksander Ramut – od rodziny Ślusarczyk
18:00   + Józef i Katarzyna Ostrogórscy

Piątek  – 27 XI
18:00   + Zofia Bruzda – od VIII Róży Kobiet
18:00  + Andrzej, Helena Panek; + Maksymilian Klimas

Sobota  – 28 XI
7:00    + Jan Dudek – od kuzynki Krystyny Tomasiak i kuzyna Tadeusza Dudek
18:00    + Maria i Tadeusz Okarmus

Niedziela  – 29 XI
8:00   + Franciszek, Agata, Irena Kowalczyk
10:00    + Andrzej Ostrogórski – od żony Danuty
11:30    + Marian Kotula
17:00  + Teresa Klimas – od Matyldy i Stanisława Klimas

Intencje mszalne 16.11.2015 – 22.11.2015

Poniedziałek – 16 XI
7:00   W intencji parafian
18:00 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie

Wtorek – 17 XI
7:00   + Stanisław Dydziak
18:00 + Fryderyk Wrzoszczyk w 3 rocz. śm.

Środa – 18 XI
18:00 + Aleksander Ramut – od rodziny Myśliwiec z rodziną
18:00 + Teresa Klimas – od syna Macieja z rodziną

Czwartek–19 XI
18:00 W18-tą rocz. Urodzin Alicji o Boże błog. w dorosłym życiu – od rodziców i rodzeństwa
18:00 + Jan Krupnik – od wnuczki Darii z mężem i synem Franciszkiem

Piątek – 20 XI
18:00 + Władysław, Stefania Okarmus i ich dzieci
18:00 + Damian i Paweł Panek

Sobota – 21 XI
7:00   + Stanisław Dydziak
18:00 + Janusz Garlacz

Niedziela – 22 XI
8:00   + Cecylia Kania – od rodziny Kania
10:00 + Józef, Aniela, Teofil Madej i ich rodzice
11:30  W intencji III Róży Męskiej – o zdrowie i Boże błog. w rodzinach oraz o opiekę Matki Bożej Różańcowej
17:00 + Teresa Klimas – od Marii i Wiesława Klimas z rodziną

Intencje mszalne 09.11.2015 – 15.11.2015

Poniedziałek – 09 XI
7:00 W intencji parafian
18:00 + Maria Stokłosa – od sąsiadów bliższych i dalszych

Wtorek – 10 XI
18:00 + Stanisław, Dorota i Eugeniusz Kotula
18:00 + Bronisław, Krystyna i Kazimierz Klimas

Środa – 11 XI Święto Niepodległości
18:00 W intencji Ojczyzny
18:00 + Andrzej i Michalina Okarmus

Czwartek–12 XI Sakrament Bierzmowania
18:00 W intencji ofiarodawców Ołtarza Bożego Miłosierdzia
18:00 + Aleksander Ramut – od kuzyna Antoniego Płonki z rodziną
18:00 + Anna Wcisło – w 12 rocz. śm.; + Józef – syn

Piątek – 13 XI
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
18:00 + Jan Dudek – od bratanicy Joanny z mężem

Sobota – 14 XI
7:00 + Krzysztof Paciorek – od chrześnicy Korneli z rodziną
18:00 + Zofia Pletnia – od sąsiadów

Niedziela – 15 XI
8:00 + Krystyna i Piotr Kotula
10:00 + Henryk Grabowski i jego rodzice
11:30 + Władysława i Józef Putyra
17:00 + Jan Krupnik – od wnuczki Martyny z mężem i córką Natalią