INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.03.2024.

Poniedziałek 18.03.

8.00 +Teofil Wrzoszczyk od brata Stanisława z rodziną.
8.00 +Andrzej Kowalczyk od Grażyny i Jana Gądek.

18.00 +Józef i Józef Moszka.

Wtorek 19.03.

9.00 +Józef i Stefania Piszczek.
9.00 +Krzysztof Klimas od dzielnicy Parcele.

18.00 +Marian Radziszowski od córki Ewy z rodziną.

Środa 20.03.

18.00+Jakub i Józefa (f) Kotula.
18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Jakuba z okazji 18 rocznicy urodzin.

Czwartek 21.03.

7.00 +Zofia i Józef Kotula, Mieczysław syn.
7.00 +Zofia Kotula od córki Genowefy.

Piątek 22.03.

18.00 +Maria i Józef Kotula, Józef syn i zmarli z rodziny.
18.00 +Rozalia, Edward i Jacek Jurek.

Sobota 23.03.

7.00 +Grażyna Mrowiec od mamy.

17.00 +Józefa (f), Jakub i Weronika Kubas.

Niedziela 24.03.

8.00 +Józef i Zofia Rakoczy z synami.

11.00 +Edward Piszczek i jego rodzice.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.03.2024.

Poniedziałek 11.03.

7.00 +Józef i Władysława (f) Wrzoszczyk, Jadwiga córka, Anna wnuczka.
7.00 +Józefa (f) i Fryderyk Wrzoszczyk.

Wtorek 12.03.

7.00 +Jan i Julia Janik.

Środa 13.03.

18.00 +Henryka (f) Majcherek i Teresa Madej.
18.00 +Teofil Wrzoszczyk od Sabiny i Grzegorza Klimas z rodziną.

Czwartek 14.03.

7.00 +Adam Janik.
7.00 +Marian Radziszowski od córki Katarzyny.

Piątek 15.03.

18.00 Za zmarłych:

+Stanisław Lelek od Doroty i Wiesława Kotula.
+Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+Jadwiga Hałat od rodziny Lizak.
+Piotr Folwarski od koleżanek i kolegów syna Marcina z firmy „LAJKONIK”.
+Józef Stanek od Marii Szlosar i rodziny Stefanik.
+Matylda Klimas od rodziny Torba z Gołuchowic.
+Maria Kotula od sąsiadów bliższych i dalszych.
+Marian Radziszowski od koleżanek i kolegów córki Dominiki rocznik 82.
+Krzysztof Klimas od kolegów z Rzozowa.
+Zofia Kotula od rodziny Kotula ze Skawiny.
+Józef Serwiński od Marcina Węglarczyk z rodziną.
+Zofia Godzik od rodziny Czyż.
+Kazimierz Kotula od koleżanek i kolegów z rocznika 58.
+Maria Kubas od Kazimierza Kotuli z żoną.
+Małgorzata Lupa od Marii i Wiesława Klimas.
+Edward Lupa od Anny i Marka Lupa z rodziną.
+Maria Luzar od Anny i Jana Brożek z Wrząsowic.
+Janina Kaindl od Elżbiety, Leszka i Łukasza Łęcki.
+Maria Marcisz od V róży różańcowej.
+Jan Namysło od rodziny Liszka i Wycisk.
+Tadeusz Panek od rodziny Kubas.
+Krzysztof Mrowiec od Piotra, Krzysztofa, Dariusza i Rafała-kolegów z pracy.
+Piotr Longa od policjantów i pracowników Komisariatu Policji w Skawinie.
+Wiesław Sekuła od koleżanek i kolegów córki z rocznika.
+Józef Płonka od szwagierki Marii z rodziną.
+Łukasz Krzos od Anety i Marka Romek.
+Henryk Błaszczak od rodziny Kaleta z Jasienicy.
+Cecylia Lupa od wnuczki Justyny z rodziną.
+Grażyna Kościelny od rodziny Lupa z Gołuchowic.
+Pelagia Niechaj od wnuka Kamila z rodziną.
+Józef Kotula od Zofii i Ludwika Stępskich.
+Kazimierz Skop od syna Romana z rodziną.
+Stanisława (f) Pac od rodziny Śmiłek.
+Emilia Kotula od rodziny Duda z Trzemeśni.
+Bronisława (f) Szczygieł od siostry Zofii z rodziną.
+Janina Nowak od Stefanii i Jerzego Bańdura.
+Rozalia Skorut od Elżbiety i Piotra Majcherek z rodziną.
+Rozalia i Tomasz Ożóg.
+Zofia Mrowiec od Marii z rodziną z Krzęcina.
+Dorota Markocka.
+Janina Nowak od koleżanki.
+Grażyna Mrowiec od dowództwa Państwowej Straży Pożarnej w Skawinie.
+Marian Pala od siostry z rodziną.
+Aniela i Józef Folwarski.
+Władysław i Stefania Okarmus.
+Józef i Katarzyna Ostrogórscy.
+Stanisław, Józefa (f) i Krzysztof Janik.

Sobota 16.03.

17.00 +Józef Wcisło i zmarli z rodziny.
17.00 +Leona (f) i Stanisław Kotula oraz ich zmarłe dzieci.

Niedziela 17.03.

8.00 +Andrzej i Helena Panek, Maksymilian i Krzysztof Klimas.

11.00 +Józef i Władysława (f) Wrzoszczyk, Józef i Cecylia Grabowscy.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03.03.2024.

Poniedziałek 04.03.

7.00 +Maria Płonka 5 rocz. śm.
7.00 +Teofil Wrzoszczyk od kuzynek z domu Wrzoszczyk z rodzinami.

Wtorek 05.03.

7.00 +Jan Kotula i jego rodzice.

Środa 06.03.

18.00 +Maria Płonka w 5 rocz. śm.
18.00 +Marian Radziszowski od żony.

Czwartek 07.03.

7.00 +Kazimierz Okarmus od rodziny.
7.00 +Andrzej Kowalczyk od Jana Kowalczyka z żoną ze Skawiny.

Piątek 08.03.

18.00 +Piotr, Marian i Marek Kubas.
18.00 +Aleksandra Hachlowska od Bożeny i Arkadiusza Wrzoszczyk.

Sobota 09.03.

17.00 +Władysław i Stanisława (f) Prochwicz.
17.00 +Jan Klimończyk i jego rodzice.

Niedziela 10.03.

8.00 +Andrzej Kochana, Eleonora i Karol Madej.

11.00 +Anna Woźniak od syna Hieronima z rodziną.

15.00 Za parafian.