INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.04.2022.

 

Poniedziałek 11.04.

7.00 +Jerzy Szlosar i jego rodzice, Jan i Anna Pletnia.
7.00 +Bolesław Bobak od sąsiadów Skopów.

Wtorek 12.04.

7.00 +Krystian Grabiński od sąsiadów bliższych i dalszych.

Środa 13.04.
7.00 +Władysław Wcisło od Janusza, Elżbiety i Justyny Wcisło.

18.00 +Marcin i Dawid Dudek.

Czwartek 14.04.

19.00 O dar pobożności i gorliwości apostolskiej oraz opiekę NMP dla księży pracujących i pochodzących z naszej parafii.
19.00 +Jan Tomczykiewicz od siostrzeńca Sławomira Wcisło.

Sobota 16.04.

19.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Małgorzaty i Mariusza z okazji 25 rocznicy ślubu.
19.00 +Józef i Zofia Pletnia oraz prof. Józef Pletnia.

Niedziela 17.04.

7.00 Za parafian.

11.00 +Tomasz i Rozalia Tomczykiewicz, Jan syn.

15.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Barbary i Franciszka Śmiłek z okazji 53 rocznicy ślubu.

Poniedziałek 18.04.

8.00 +Andrzej Ostrogórski od syna Marka.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Marii i Stanisława Janik w 50 rocznicę ślubu.

15.00 +Rudolf Karcz od syna Marka z rodziną.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03.04.2022.

 

Poniedziałek 04.04.

7.00 +Bolesław Bobak od Haliny Opyrchał z Zebrzydowic.
7.00 +Jan Tomczykiewicz od rocznika 54.

Wtorek 05.04.

7.00 +Stanisław Madej od rodziny Madej, Doniec i Żak.

Środa 06.04.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Antoniego w 8 rocznicę urodzin.
18.00 +Franciszek Blak.

Czwartek 07.04.
7.00 W intencji naszej Ojczyzny z prośbą o Bożą Opatrzność
i błogosławieństwo dla Polski od pewnej rodziny.

18.00 +Irena, Wiktor, Ewa, Stanisław Wcisło i zmarli z rodziny.

Piątek 08.04.
7.00 +Genowefa Styczeń od prawnuczki Patrycji z rodziną.

18.00 Za zmarłych:

+ Jan i Maria Ramut.
+ Jan Liskiewicz od Jerzego Samek z rodziną.
+ Stanisław Lelek od Joanny i Tadeusza Wielgus z Głogoczowa.
+ Piotr Kotula od Elżbiety i Grzegorza Wasyl.
+ Krystian Grabiński od rodziny Paciorków i Błaszczaków z Radziszowa.
+ Władysław Wcisło od Eweliny i Filipa Do Huu.
+ Stefania Piszczek od Andrzeja Wcisło z rodziną.
+ Czesław Janik od Krzysztofa i Patrycji Ożóg z dziećmi.
+ Zofia Ożóg od Cecylii i Andrzeja Wrzoszczyk.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Wanda Krupnik od sąsiadów bliższych i dalszych.
+ Henryka Majcherek od rodziny Kapera.
+ Zofia Lupa od koleżanki córki Teresy – Anety.
+ Jan Pawłowski od rodziny Bartkowskich i Lupów.
+ Andrzej Ostrogórski od Stefana z rodziną.
+ Andrzej Kochana od Stefana Wasyla.
+ Elżbieta Żelazny od Ireny i Rudolfa Janik.
+ Andrzej Pala od rodziny Karcz.
+ Marian Janik od Anety i Jakuba Momot z dziećmi.
+ Piotr Folwarski od chrześnicy Agnieszki z rodziną.
+ Władysław Putaj od Agaty.
+ Anna Woźniak od bratanicy Urszuli.
+ Józef Stanek od Urszuli i Marka Pietrusa.
+ Władysław Trela od wnuczki Moniki z rodziną.
+ Janina Karcz od wnuków Klaudii i Kacpra.
+ Zofia Serwińska od rodziny Motyka.
+ Matylda Klimas od rodziny Sekuła.
+ Józef Kobiela od kuzynki Marii Wojtanek z rodziną.
+ Maria Kotula od siostry Anieli z rodziną.
+ Marek Płazieński od rodziny Kwiecień.
+ Grzegorz Wcisło od Marka z rodziną.
+ Teofil Wrzoszczyk od brata Stanisława z rodziną.
+ Zofia Jończyk od Marii i Janusza Klimas z Gołuchowic.
+ Marian Radziszowski od chrześniaka Jarka z rodziną.
+ Anna Madej od córki Anny.
+ Krzysztof Klimas od Marka Treli z rodziną.
+ Zofia Kotula od wnuka Marka z rodziną.

Sobota 09.04.
7.00 +Halina Duszyk od siostry Danuty z rodziną.

16.00 +Mieczysław Trela 17 rocz. śm.

Niedziela 10.04.

8.00 +Jan Madej, Halina i Henryk Grabowski.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Rozalii Skorut z okazji 90 rocznicy urodzin.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.03.202.

 

Poniedziałek 28.03.

7.00 +Józef i Józef Moszka.
7.00 +Bolesław Bobak od Marii i Stanisława Kubas.

Wtorek 29.03.

7.00 +Józef i Wiktoria Klimas.

Środa 30.03.

18.00 +Anna Janik i zmarli z rodziny.
18.00 +Stanisław Pierzchała od rodziny Klimończyk.

Czwartek 31.03.
7.00 +Eleonora i Władysław Rzepisko.

18.00 +Stanisław Pierzchała od Bożeny i Arkadiusza Wrzoszczyk.

Piątek 01.04.
7.00 +Urszula Rząsa w 1 rocz. śm.

18.00 +Bolesław Bobak, Stanisław, Józefa (f) i Józef Wróbel.

Sobota 02.04.
7.00 +Krystyna i Ryszard Morawa od rodziny Zuch i Kowalczyk.

17.00 +Mieczysław Madej i jego rodzice.

Niedziela 03.04.

8.00 +Helena i Andrzej Panek, Maksymilian i Krzysztof Klimas.

11.00 +Tadeusz i Andrzej Klimek.

15.00 Za parafian.