INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20.03.2022.

 

Poniedziałek 21.03.
9.00 +Andrzej Mrowiec w 14 rocz. śm. i Władysław Wnęk.

11.00 +Józef i Władysława (f) Wrzoszczyk, Jadwiga córka, Anna wnuczka.

18.00 + Bolesław Bobak od Marii i Stanisława Kubas.

Wtorek 22.03.
9.00 +Damian i Paweł Panek.

11.00 +Władysław Wcisło od brata Stanisława z żoną Barbarą.

18.00 +Krystian Grabiński od rodziny Szczygieł z Jurczyc.

Środa 23.03.
7.00 +Jan Tomczykiewicz od koleżanek i kolegów z rocznika 54.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Kamila z okazji 18 rocznicy urodzin.

Czwartek 24.03.
7.00 +Adela i Aleksander Dziedzic.

18.00 +Mieczysław Lupa.

Piątek 25.03.
7.00 +Jan Madej od Barbary Romankiewicz z dziećmi.

18.00 +Józefa (f), Tadeusz i Fryderyk Wrzoszczyk.

Sobota 26.03.
7.00 +Stefania Piszczek od córki z mężem.

17.00 +Łukasz Tomczykiewicz w 6 rocz. śm.

Niedziela 27.03.

8.00 +Stanisław i Leona (f) Kotula oraz ich zmarłe dzieci.

11.00 Za parafian.

15.00 +Józef i Zofia Rakoczy z synami.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.03.2022.

 

Poniedziałek 14.03.

7.00 +Rozalia Jurek w 3 rocz. śm., Edward mąż, Jacek syn.
7.00 +Ludwik Stachura od przyjaciela Bronisława.

Wtorek 15.03.

7.00 +Józef Piszczek i Józef Dziedzic.

Środa 16.03.

18.00 +Józef, Zofia i Mieczysław Kotula.
18.00 +Lidia Sołtys, Aleksander Ramut, Maria i Jakub Planta.

Czwartek 17.03.
7.00 +Edward Piszczek z rodzicami.

18.00 +Jan Madej od Ewy i Piotra Kordys.

Piątek 18.03.

18.00 +Józefa (f) i Fryderyk Wrzoszczyk.
18.00 Za zmarłych:

+ Józef i Katarzyna Ostrogórscy.
+ Władysław i Stefania Okarmus.
+ Stanisław, Józefa (f) i Krzysztof Janik.
+ Jan Liskiewicz od rodziny Jankowicz z Kopanki.
+ Stanisław Lelek od Krzysztofa i Józefy Kosek.
+ Piotr Kotula od rodziny Dudów z Trzemeśni.
+ Bolesław Bobak od Bogdana i Stanisława Bobak z rodzinami.
+ Krystian Grabiński od Magdaleny i Grzegorza z Polanki.
+ Władysław Wcisło od Pawła Indyka z rodziną z Rzozowa.
+ Stefania Piszczek od Tadeusza Bykowskiego z rodziną.
+ Czesław Janik od Marty i Tomasza Wierzbickich z dziećmi.
+ Zofia Ożóg od Sołtysów z Gminy Skawina.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Wanda Krupnik od sąsiadów bliższych i dalszych.
+ Henryka Majcherek od przyjaciół.
+ Zofia Lupa od bratanka Dariusza z żoną.
+ Jan Pawłowski od Wandy Kubas.
+ Andrzej Ostrogórski od Andrzeja Czopek z rodziną.
+ Andrzej Kochana od Małgorzaty i Pawła z synami.
+ Elżbieta Żelazny od Ewy Boroń.
+ Andrzej Pala od koleżanek córki Agnieszki-Gabrieli i Grażyny.
+ Marian Janik od Agaty i Wojciecha Bałys z dziećmi.
+ Piotr Folwarski od Rafała Janik z rodziną.
+ Władysław Putaj od rodziny Płonka.
+ Anna Woźniak od brata Henryka z rodziną.
+ Józef Stanek od Agaty i Adama Pietrusa.
+ Władysław Trela od wnuka Marcina z rodziną.
+ Janina Karcz od syna Marka z żoną.
+ Zofia Serwińska od rodziny Gonciarczyk z Sieniawy.
+ Matylda Klimas od Aleksandry i Antoniego Wilkosz.
+ Józef Kobiela od rodziny Radwan z Zawoi.
+ Maria Kotula od 6 róży siostry Faustyny.
+ Marek Płazieński od sąsiadów Kotula i Wcisło.
+ Grzegorz Wcisło od mamy.
+ Teofil Wrzoszczyk od kuzynek z rodzinami z domu Wrzoszczyk.
+ Zofia Jończyk od Władysławy Dudek z Gołuchowic.
+ Marian Radziszowski od Olgi i Łukasza z rodziną.
+ Anna Madej od córki Barbary z mężem.
+ Krzysztof Klimas od rocznika 77.
+ Zofia Kotula od wnuka Marka z rodziną.

Sobota 19.03.
7.00 +Jan Tomczykiewicz od siostrzeńca Przemysława Wcisło z rodziną.

17.00 +Maria i Józef Kotula, Józef i Władysława (f) Wrzoszczyk oraz zmarli z rodziny.

Niedziela 20.03.

8.00 Za parafian.

11.00 +Cecylia i Józef Grabowski, Władysława (f) i Józef Wrzoszczyk.

15.00 +Jakub i Józefa (f) Kotula oraz ich dzieci.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.03.2022.

 

Poniedziałek 07.03.

7.00 +Ryszard Podyma w 5 rocz. śm.
7.00 +Fryderyk i Józefa (f) Wrzoszczyk.

Wtorek 08.03.
7.00 +Anna Sekuła.

18.00 +Jakób i Maria Planta oraz Adam Jaworski.

Środa 09.03.
7.00 +Krystian Grabiński od chrzestnej Lucyny z rodziną.

18.00 +Maria Wolak.

Czwartek 10.03.
7.00 +Andrzej Kochana w 1 rocz. śm.

18.00 +Bolesław Bobak od Marii Cichoń z rodziną.

Piątek 11.03.
7.00 +Władysław Wcisło od chrześniaka Bogdana Paca.

18.00 +Maria i Józef Sułek.

Sobota 12.03.
7.00 +Ludwik Stachura od rodziny Bysina i Gaj.

17.00 +Józef Wcisło i zmarli z rodziny.

Niedziela 13.03.

8.00 +Stanisław Kowalczyk.

11.00 Za parafian.

15.00 +Helena i Stefan Trela o szczęśliwą wieczność.