INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.11.2022.

Poniedziałek 14.11.

7.00 +Maria Wacławik od rodziny Pierzchała.
7.00 +Zofia Ożóg od wnuków Magdaleny, Michała i Maksymiliana.

Wtorek 15.11.

7.00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące potrzebujące naszej modlitwy.

Środa 16.11.

18.00 +Władysław Trela w 1 rocz. śm., Irena żona, Mieczysław syn.
18.00 +Piotr i Krystyna Kotula.

Czwartek 17.11.

7.00 +Małgorzata Lupa od Zofii Kozickiej.
7.00 +Genowefa Styczeń od rodziny Młodzianowskich.

Piątek 18.11.

18.00 +Fryderyk i Józefa (f) Wrzoszczyk w 10 rocz. śm.
18.00 Za zmarłych:

+ Stanisław Lelek od dzieci syna Kacpra i córki Eweliny z mężem.
+ Piotr Kotula od Doroty i Kazimierza Kubas z rodziną.
+ Władysław Wcisło od Bogdana i Jolanty Kubas.
+ Stefania Piszczek od chrześniaka Andrzeja.
+ Zofia Ożóg od mieszkańców Gołuchowic.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Zofia Lupa od koleżanek i kolegów córki Teresy rocznik 63.
+ Andrzej Ostrogórski od wujka Wiesława z żoną Barbarą.
+ Piotr Folwarski od rodziny Kurków z Polanki.
+ Anna Woźniak od Marka Motyl z rodziną.
+ Józef Stanek od córki Renaty z rodziną.
+ Władysław Trela od rodziny Szczypczyk.
+ Janina Karcz od chrześniaka Grzegorza z rodziną.
+ Zofia Serwińska od rodziny Stachura.
+ Matylda Klimas od 5 róży MB Królowej Polski.
+ Józef Kobiela od pracowników firmy „REMFREZ”.
+ Maria Kotula od koleżanek i kolegów córki Barbary ze sklepu „Lewiatan” z Radziszowa.
+ Grzegorz Wcisło od Danuty i Kazimierza Kania z rodziną.
+ Zofia Jończyk od Haliny i Antoniego Wantuch.
+ Marian Radziszowski od Zarządu oraz byłych i obecnych zawodników LKS Rzozovia.
+ Anna Madej od Barbary Romankiewicz z dziećmi.
+ Krzysztof Klimas od cioci Barbary.
+ Zofia Kotula od Krystyny Rutka z rodziną.
+ Romuald Keppert od bratowej Eugenii Keppert z rodziną.
+ Grażyna Mrowiec od Marka Ostrogórskiego.
+ Józef Serwiński od Witolda i Bogdana Widzisz.
+ Zofia Godzik od Barbary Orlińskiej z rodziną.
+ Kazimierz Kotula od rodzin Kukuła i Świerkosz.
+ Stefan Maliszewski od załogi STP ELBUD KRAKÓW i związkowców NSZZ „Solidarność 80”.
+ Maria Kubas od Ewy Janik.
+ Małgorzta Lupa od Janiny Madej z rodziną.
+ Edward Lupa od kuzynki Elżbiety z rodziną.
+ Maria Knapczyk od Renaty i Jana Malina z Baczyna.
+ Władysława Kowalik od Wiesława Guguły z Krzęcina.

Sobota 19.11.

7.00 +Wanda Krupnik od córki Joanny z rodziną.

17.00 +Władysław Wnęk w 6 rocz. śm.

Niedziela 20.11.

8.00 Za parafian.

11.00 +Cecylia i Józef Grabowski.

15.00 +Józef i Aniela Skop.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.11.2022.

Poniedziałek 07.11.

7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Haliny wraz całą rodziną.
7.00 +Zofia Ożóg od syna Kazimierza z żoną.

Wtorek 08.11.

7.00 +Maria Czerw.

Środa 09.11.

18.00 +Józef, Zofia i Mieczysław Kotula.
18.00 +Elżbieta i Władysław Sajdak.

Czwartek 10.11.

7.00 +Maria Wacławik od syna Andrzeja z rodziną.
7.00 +Genowefa Styczeń od brata Stanisława z rodziną z Radziszowa.

Piątek 11.11.

18.00 Za Ojczyznę o jedność, zgodę oraz poszanowanie Praw Bożych od rodziny Białas.
18.00 +Matylda Klimas od męża.

Sobota 12.11.

17.00 +Anna Wcisło w 19 rocz. śm.
17.00 +Maria Bandoła w 6 rocz. śm.

Niedziela 13.11.

8.00 +Maria Wolak w 6 rocz. śm. od córek.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Franciszka w 1 rocznicę urodzin oraz całej rodziny.

15.00  Za parafian.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 30.10.2022.

Poniedziałek 31.10.

18.00 +Stanisław Sznajder w 2 rocz. śm. od żony z rodziną.
18.00 +Józef Bielenin w 19 rocz. śm.

Wtorek 01.11. Wszystkich Świętych.

8.00 Za parafian.

11.00 +Bolesław Bobak.

14.00 Za zmarłych. (na cmentarzu)

Środa 02.11. Dzień Zaduszny.

7.00 +Zofia Ożóg od syna Marka z rodziną.

15.00 Za zmarłych. (na cmentarzu)

18.00 +Kazimierz i Czesław Grabiński.

Czwartek 03.11.
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 +Genowefa Styczeń od Ireny i Jacka z rodziną.

Piątek 04.11.
7.00 +Wiesław Janik.

18.00 Dziękczynna za przeżyte 84 lata z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP.

Sobota 05.11.
7.00 +Edward Lupa od bratowej Teresy i bratanicy Katarzyny.

17.00 +Rafał, Maria i Leona (f) Sajduk.

Niedziela 06.11.

8.00 +Janina i Stanisław Grabiński, Janina córka.

11.00 +Antoni Wcisło w 2 rocz. śm.

15.00 Za parafian.