INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23.10.2022.

Poniedziałek 24.10.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla parafian od drugiego ołtarza na Boże Ciało.
18.00 +Zofia Ożóg od wnuka Wojciecha z rodziną.

Wtorek 25.10.

18.00 +Anna i Henryk Janik.
18.00 +Genowefa Styczeń od syna Zdzisława z rodziną.

Środa 26.10.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Alicji Pyc z okazji 18 rocznicy urodzin.
18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Anny Wcisło z okazji 18 rocznicy urodzin.

Czwartek 27.10.

18.00 +Tadeusz i Władysława (f) Kowalik oraz Wiktoria Kubas.
18.00 +Władysława (f) i Władysław Lupa.

Piątek 28.10.

18.00 +Szymon i Tadeusz oraz zmarli z ich rodzin od chrześniaków.
18.00 +Wanda Krupnik od córki Joanny z rodziną.

Sobota 29.10.

17.00 +Lidia Sołtys w 9 rocz. śm. i Aleksander Ramut.
17.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Wiktorii z okazji 18 rocznicy urodzin.

Niedziela 30.10.

8.00 Za parafian.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Magdaleny z okazji 18 rocznicy urodzin.

15.00 +Wojciech Kubas w 3 rocznicę śmierci.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16.10.2022.

Poniedziałek 17.10.

18.00 +Krystyna i Piotr Kotula.
18.00 +Krzysztof Szwed od rodziny Zuch i Kowalczyk.

Wtorek 18.10.

18.00 +Krystyna i Władysław Gądek.
18.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Kajetana proszą dziadkowie.

Środa 19.10.

18.00 +Zofia i Michał Bruzda.
18.00 +Janina i Władysław Putaj, Krzysztof syn.

Czwartek 20.10.

18.00 +Irena Wojnicka.
18.00 +Aniela i Franciszek Gądek.

Piątek 21.10.

18.00 Za zmarłych:

+ Stanisław Lelek od Magdaleny i Roberta Leśniak.
+ Piotr Kotula od kolegi Leszka z Renatą Łachman z Radziszowa.
+ Krystian Grabiński od Jadwigi i Leszka Janik.
+ Władysław Wcisło od Cecylii i Andrzeja Wrzoszczyk.
+ Stefania Piszczek od Violetty i Andrzeja Piszczek z rodziną.
+ Zofia Ożóg od mieszkańców Gołuchowic.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Zofia lupa od rodziny Grabińskich z Jurczyc.
+ Jan Pawłowski od rodziny Kręcioch z Brzezinki.
+ Andrzej Ostrogórski od Jadwigi i Adama Gołąb.
+ Andrzej Kochana od bliskich sąsiadów Stanisławy i Andrzeja Pac.
+ Elżbieta Żelazny od Małgorzaty i Wojciecha Dróżdż.
+ Marian Janik od Władysławy i Mariana Ostrogórskich.
+ Piotr Folwarski od siostrzenicy Joanny z rodziną.
+ Anna Woźniak od Beaty i Zbigniewa Grabowskich z rodziną.
+ Józef Stanek od firmy „TRANS-BUD” z Miechowa.
+ Władysław Trela od koleżanek i kolegów syna Władysława.
+ Janina Karcz od Zofii Prochownik.
+ Zofia Serwińska od Marcina i Małgorzaty Węglarczyk z dziećmi.
+ Matylda Klimas od 5 róży MB Królowej Polski.
+ Józef Kobiela od Anny i Janusza Styrylskich z rodziną.
+ Maria Kotula od Marii i Józefa Bruzda.
+ Marek Płazieński od Barbary, Wacława i Marcina Nosek.
+ Grzegorz Wcisło od kuzyna Grzegorza z rodziną.
+ Zofia Jończyk od Doroty i Józefa Klimas.
+ Marian Radziszowski od rodziny Prochwicz i Niechaj.
+ Anna Madej od rodziny Nawara i Kucharczyk.
+ Krzysztof Klimas od dzielnicy „Parcele”.
+ Zofia Kotula od prawnucząt.
+ Romuald Keppert od koleżanek i kolegów córki Józefy z firmy „Grana”.
+ Grażyna Mrowiec od chrześnicy Agnieszki z mężem.
+ Józef Serwiński od Anny i Krzysztofa Widzisz z rodziną.
+ Zofia Godzik od Jadwigi i Stanisława Korba.
+ Kazimierz Kotula od Ireny i Edwarda Kotula.
+ Stefan Maliszewski od załogi STP ELBUD KRAKÓW i związkowców NSZZ „Solidarność 80”.
+ Maria Kubas od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Rzozowa.
+ Małgorzata Lupa od Krystyny Płonka z rodziną.
+ Edward Lupa od kuzyna Kazimierza Lupa.
+ Maria Knapczyk od rodziny Świerkoszów z Suchej Beskidzkiej.
+ Władysława Kowalik od rodziny Koptów z Izdebnika.

Sobota 22.10.

17.00 +Henryka (f) Majcherek i Teresa Madej w 2 rocz. śm.
17.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Katarzyny i Marcina w 10 rocznicę ślubu, dla Katarzyny z okazji 40 rocznicy urodzin oraz dla córki Leny w 10 rocznicę urodzin.

Niedziela 23.10.

8.00 Za parafian.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla tegorocznych bierzmowanych oraz ich rodzin.

15.00 +Stanisław Lupa.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 09.10.2022.

Poniedziałek 10.10.

18.00 +Tomasz i Czesława (f) Lupa oraz ich synowie.

Wtorek 11.10.

18.00 +prof. Józef Pletnia, Zofia i Józef Pletnia.

Środa 12.10.

18.00 +Józef i Stefania Kaczmara oraz ich rodzice.

Czwartek 13.10.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla księdza kanonika Edwarda od Margaretek.

Piątek 14.10.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Ignacego Zając w 1 rocznicę urodzin.
18.00 +Wanda Krupnik w 2 rocz. śm. oraz jej rodzice.

Sobota 15.10.

17.00 +Jan i Rozalia Krupnik.
17.00 W intencji rodziny Rokickich.

Niedziela 16.10.

8.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla parafian od I ołtarza na Boże Ciało.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla członków róży św. Jana Pawła II oraz ich rodzin.

15.00 Za parafian.