OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.09.2022.

1. Zarząd Województwa Małopolskiego do końca września br. przyjmuje zgłoszenia zadań w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły tego przedsięwzięcia można poznać na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl lub w gablocie parafialnej.
  2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej odbędzie się dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
  3. Zapraszam na spotkanie rady parafialnej dzisiaj na plebanii na godz. 16.00.
  4. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolikiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz dla dzieci nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
  6. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  7. Kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mają spotkania według ustalonego porządku.
  8. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  9. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 14.30.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2022.

1. Bóg zapłać za ofiarę 423zł na duszpasterstwo młodzieży.
  2. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  3. Kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mają spotkania w piątek:
    klasa 7 godz. 17.00
    klasa 8 godz. 18.30
    Osoby starsze, które jeszcze nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania proszę o indywidualny kontakt po każdej mszy świętej.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej odbędzie się za tydzień w niedzielę 25-go września po mszy świętej o godz. 11.00.
  5. Zapraszam na spotkanie rady parafialnej za tydzień w niedzielę 25-go września na plebanii o godz. 16.00.
  6. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  7. Bóg zapłać pp. Beacie i Zbigniewowi Grabowskim za ufundowanie chrzcielnicy do naszego kościoła.
  8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.09.2022.

1. W związku z apelem Rady Konferencji Episkopatów Europy zapraszam na nabożeństwo drogi krzyżowej, które odbędzie się 14-go września w środę o godz. 17.00 w intencji sprawiedliwego pokoju na Ukrainie.
  2. W środę różaniec fatimski o godz. 17.30 poprowadzi róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  3. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  4. Kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mają spotkania w piątek:
    klasa 7 godz. 17.00
    klasa 8 godz. 18.30
  5. Tygodnik „Niedziela” dostępny jest razem z tygodnikiem „Bliżej życia z wiarą” dlatego jego cena wynosi 10zł. W tym tygodniu prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela” są z poradnikiem dla rodziców: „Jak rozpoznać czy dziecko jest uzależnione od internetu oraz jak pomóc takiemu dziecku?”.
  6. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna.