OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.11.2023.

 1. Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej zaprasza wszystkich mężczyzn w wieku 16-30 lat na dzień skupienia. Zapisy oraz wszelkie informacje na stronie seminarium krakowskiego.
 2. Dzisiaj za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.30. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi do kościoła na pierwszy piątek.
 4. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz. 7.00.
 5. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
 6. Osoby, które wyraziły chęć przystąpienia do róż różańcowych proszę o podejście do po mszy świętej do zakrystii. Brakuje nam jeszcze kilku osób, które by podjęły codzienną modlitwę (jeden raz Ojcze nasz i 10 razy Zdrowaś Maryjo).
 7. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.
 8. Są do nabycia świece Caritas. Minimalna ofiara 10zł.
 9. Zwracam się z prośbą do wszystkich, kto może ofiarować choinki do kościoła. Ich wysokość to około 4 metry. W tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny lub po każdej mszy świętej.
 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.11.2023.

 1. Policja przestrzega przed oszustami działającymi metodami: „na wnuczka”, „na wypadek” czy „na policjanta”. Jeżeli ktoś zadzwoni aby przekazać pieniądze to należy najpierw powiadomić policję oraz najbliższych członków rodziny.
 2. Spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie. Po mszy świętej przedstawienie pt. „To czego oczy nie widzą”.
 3. W tym roku po raz siódmy obchodzony jest w naszej diecezji Światowy Dzień Ubogich. Szczegółowy program inicjatyw znajduje się na plakacie w gablocie. Zbiórka pieniędzy do skarbon przeznaczonych na ten cel odbędzie się dzisiaj po każdej mszy świętej.
 4. Duszpasterstwo młodzieży zachęca do udziału w Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej w dniach 24 – 26 listopada. Szczegółowe informacje oraz linki do zapisu na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.
 5. Spotkanie zelatorów grup różańcowych w środę po wieczornej mszy świętej.
 6. W środę przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. P. Szymonowi składamy z tej okazji serdeczne życzenia Bożej opieki oraz wsparcia świętej Patronki.
 7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci.
 8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11.2023.

 1. W tym roku po raz siódmy obchodzony jest w naszej diecezji Światowy Dzień Ubogich. Szczegółowy program inicjatyw znajduje się na plakacie w gablocie. Zbiórka pieniędzy do skarbon przeznaczonych na ten cel odbędzie się w niedzielę 19 listopada po każdej mszy świętej.
 2. Duszpasterstwo młodzieży zachęca do udziału w Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej w dniach 24 – 26 listopada. Szczegółowe informacje oraz linki do zapisu na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQ7omI7p8m2xcwnQ7MJSb5nBAE2CIB8Q7sC0lwrhdhqPJ32w/viewform?pli=1
 1. Centrum Usług Społecznych w Skawinie serdecznie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 16 lat na cykl spotkań ze specjalistami w zakresie zdrowego stylu życia, radzenie sobie ze stresem oraz poczuciem własnej wartości. Najbliższe spotkanie 20 listopada o godz. 17.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Szczegóły na stronie internetowej Centrum Usług Społecznych.
 2. Wyjazd na całonocne czuwanie 24/25 listopada do Częstochowy nastąpi w piątek o godz. 18.00 z parkingu koło kościoła. Koszt wyjazdu 45 zł (płatne przy zapisie). Zapisy u p. Kazimiery Cora codziennie od poniedziałku po każdej mszy świętej.
 3. Różaniec fatimski w środę o godz. 17.30 poprowadzi róża św. Jana Pawła II.
 4. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
 5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.