OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.08.2025.

  1. Zaproszenie na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 06-11 sierpnia br. Zapisy w dniach 1-5 sierpnia w parafiach św. App. Szymona i Judy Tadeusza (na plebanii – salki) oraz w parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie (wejście do kancelarii) po mszach świętych wieczornych czyli od godz. 18.30. Koszt 100zł od osoby natomiast pielgrzymi do 16 roku życia płacą 60zł. Dla chętnych autokar powrotny 45zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Zapraszamy parafian do udziału w dróżkach kalwaryjskich w dniach 15 i 16 sierpnia w czasie odpustu Wniebowzięcia NMP. Dróżki rozpoczynamy mszą świętą w klasztorze o godz. 7.00. Po mszy św. spotykamy się na Placu Rajskim z lewej strony bocznego wejścia. Dojazd do Kalwarii i powrót we własnym zakresie. Chętni do pielgrzymowania pieszo do Kalwarii mogą się dołączyć do pielgrzymów ze Skawiny, którzy wyruszą z naszego kościoła 14-go sierpnia o godz. 10.00. Wszelkie informacje i zapisy u p. Kazimiery Cora.
  3. W tym tygodniu wyjątkowo msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 18.00.
  4. Bóg zapłać naszym parafianom za prace wykonane w kościele.
  5. Bóg zapłać naszemu parafianinowi za ofiarowanie do naszego kościoła stołu do przewijania niemowląt oraz podkładów jednorazowych a także jednorazowych chusteczek i woreczków.
  6. W tym roku tradycyjnie msza święta dożynkowa 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 11.00. O przygotowanie kosza dożynkowego bardzo proszę koło gospodyń „WRZOZOWIANKI”.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.07.2025.

  1. Dzisiaj poświęcenie wszelkich pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej mszy świętej.
  2. Zachęcam do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD  np. pralki, telewizory, komputery). Przynosimy sprzęt na parking zewnętrzny kościoła od strony zachodniej kościoła jutro w poniedziałek 28 lipca do godz. 20.00. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  3. Zaproszenie na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 06-11 sierpnia br. Zapisy w dniach 1-5 sierpnia w parafiach św. App. Szymona i Judy Tadeusza (na plebanii – salki) oraz w parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie (wejście do kancelarii) po mszach świętych wieczornych czyli od godz. 18.30. Koszt 100zł od osoby natomiast pielgrzymi do 16 roku życia płacą 60zł. Dla chętnych autokar powrotny 45zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.30.
  5. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  6. Wyjazd do chorych w sobotę o godz. 8.00. Zapisy do piątku włącznie.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.07.2025.

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Rene, który pochodzi z Togo i będzie głosił kazania na temat misji. Natomiast po mszach świętych będzie rozprowadzał kalendarze, czasopisma, gry oraz różańce misyjne.
  2. Zaproszenie na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 06-11 sierpnia br. Zapisy w dniach 1-5 sierpnia w parafiach św. App. Szymona i Judy Tadeusza (na plebanii – salki) oraz w parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie (wejście do kancelarii) po mszach świętych wieczornych czyli od godz. 18.30. Koszt 100zł od osoby natomiast pielgrzymi do 16 roku życia płacą 60zł. Dla chętnych autokar powrotny 45zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Za tydzień w niedzielę 27 lipca poświęcenie wszelkich pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej mszy świętej.
  4. Serdecznie zachęcam do pobierania ze stolika prasą katolicką bezpłatnych broszurek „Aborcja nie jest OK”. Broniąc życia okazujemy wielkie miłosierdzie nie tylko nienarodzonemu dziecku, ale także jego matce, ojcu oraz pracownikom medycznym chroniąc ich sumienia.
  5. Bóg zapłać naszym parafianom za prace wykonane w kościele oraz przy kościele.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.