OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.01.2026.

  1. Orkiestra „Sygnał” z Radziszowa ogłasza nabór dzieci do „Małego Sygnału”. W ramach przynależności każde dziecko otrzyma instrument muzyczny, indywidualne lekcje gry oraz będzie brało udział w próbach orkiestry. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Sołtys Rzozowa Grzegorz Klimas zaprasza mieszkańców Rzozowa po odbiór rachunków za śmieci na 2026 rok. Nakazy będą wydawane w remizie OSP Rzozów w poniedziałek 12-go i we wtorek 13-go stycznia w godz. 15.30 – 18.00.
  3. Zarząd i Zawodnicy LKS RZOZOVIA  serdecznie zapraszają w niedzielę 18 stycznia o godz. 16.00  w siedzibie klubu  na: Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze. Zapraszamy mieszkańców i sympatyków klubu.
  4. Różaniec fatimski w środę o godz. 17.30 poprowadzi róża Matki Bożej Różańcowej.
  5. Dyrektor Szkoły, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzozowie serdecznie zapraszają wszystkich na przedstawienie Jasełkowe, które odbędzie się 16 stycznia o godzinie 16.00 w sali sportowej.
  6. Dzisiaj ostatnia msza święta kolędowa o godz. 16.00.
  7. Bardzo proszę osoby, które chcą zaprosić księdza na kolędę do domu aby zostawiły taką informację na kartce, którą pozostawią w koszyku podczas składki lub w zakrystii. Na kartce proszę napisać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.
  8. Spotkanie dla grupki „OWIECZKI” w sobotę godz. 10.00.
  9. Woda święcona oraz poświęcona kreda wraz z kadzidłem jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 04.01.2026.

Poniedziałek 05.01.

7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę NMP dla Antoniny i Angeliki w 2 rocznicę urodzin.
7.00 +Mieczysław Kaczor od Katarzyny i Marcina Grodeckich.

Wtorek 06.01. TRZECH KRÓLI

8.00 Za parafian.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę NMP oraz dary Ducha Świętego dla dzieci, wnuków i prawnuków.

15.00 +Cecylia i Jan Janik.

Środa 07.01.
7.00 +Bogusław Kubas od chrześnicy Anny.

18.00 +Julia i Stanisław Skowronek.

Czwartek 08.01.

7.00 +Adela i Aleksander Dziedzic.
7.00 +Urszula Kozicka od Zofii Kozickiej.

Piątek 09.01.
7.00 +Bronisław Wolak od córki Bernadetty z mężem.

18.00 +Michalina i Stanisław Cora oraz zmarli z rodziny.

Sobota 10.01.

17.00 +Krystyna i Marian.
17.00 +Rafał Światłoń od Magdaleny i Krzysztofa Sikora z rodziną.

Niedziela 11.01.

8.00 +Janina i Stanisław Grabiński.

11.00 +Kunegunda Szczęśniak.

15.00 Za parafian.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.01.2026

  1. Rodziny, które chcą rozwijać się duchowo przez uczestnictwo w spotkaniach raz w miesiącu w Oazie Rodzin proszę o zgłoszenie się do zakrystii. Szczegóły na ulotkach.
  2. Koło Gospodyń Wiejskich „wRzozowianki” zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne kolędowanie w dniu 6 stycznia w uroczystość Trzech Króli w budynku OSP Rzozów o godz. 17.00.
  3. We wtorek 6 stycznia przejdzie ulicami Skawiny Orszak Trzech Króli. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to święto obowiązkowe dlatego msze święte o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. W tym dniu błogosławieństwo kredy i kadzidła.
  5. Dzisiaj msza święta kolędowa o godz. 16.00.

4 styczeń godz. 16.00 w szczególny sposób zapraszam mieszkańców zamieszkałych w domach przy ulicy: Długa, Skośna, Sosnowa, Szlachecka, Św. Rocha, Rajska, Wiśniowa, Zaciszna, Zgodna, Zielona.

11 styczeń godz. 16.00 w szczególny sposób zapraszam mieszkańców zamieszkałych w domach przy ulicy: Akacjowa, Baśniowa, Centralna, Dębowa, Gościnna, Miodowa, Pasternik, Podole, Pogodna, Sąsiedzka,  Sportowa, Szmaragdowa, Ogrody, Urocza, Wesoła, Wiązowa, Willowa, Wrzosowa.

  1. Bardzo proszę osoby, które chcą zaprosić księdza na kolędę do domu aby zostawiły taką informację na kartce, którą pozostawią w koszyku podczas składki lub w zakrystii. Na kartce proszę napisać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek według ustalonego harmonogramu.
  3. Spotkanie dla grupki „OWIECZKI” w sobotę godz. 10.00.
  4. Woda święcona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.