OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.02.2022.

1. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski  abp Stanisław Gądecki prosi o modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie i odśpiewanie suplikacji w tej intencji.
  2. W ramach 40-to godzinnego nabożeństwa poprzedzającego Wielki Post zapraszam dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu:

– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: środek wsi od rodziny Klimas do rodziny Wcisło oraz Nadewsie (Zagonnie) od rodziny Kumala do rodziny Do Huu.

– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: Gołuchowice prawa strona od pp. Kubas do pp. Klimas

– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: Gołuchowice lewa strona od granicy z Jurczycami od pp. Śliwa do pp. Kordys

1. Róża Matki Bożej z Lourdes poprowadzi różaniec fatimski-w intencji o dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych-dzisiaj o godz. 14.30.
  2. W tym tygodniu młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy w spotkaniach online.
  3. W piątek-trzeci miesiąca-msza święta oraz koronka do miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00.
  4. Za tydzień zapraszam w ramach 40-to godzinnego nabożeństwa na adorację Najświętszego Sakramentu:

– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: od Skawiny do przejazdu kolejowego

– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: od przejazdu kolejowego i droga do Huty

– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: droga wojewódzka od rodziny Pałac, obie strony do skrętu na cmentarz, droga na Borek Szlachecki prawa strona, osiedle

1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.