Ogłoszenia duszpasterskie, 17 lutego 2019 – 6 Niedziela Zwykła

W kalendarzu liturgicznym:

• W piątek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła
  • W sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
  1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego przez świętych patronów.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  3. We wtorek o godz. 1900 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum.
  4. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W „Gościu niedzielnym” warto przeczytać o tym, że wszelkie duchowe a w konsekwencji życiowe upadki mają korzenie w tym, że człowiek przestaje się modlić.
  5. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.