Ogłoszenia duszpasterskie, 2 czerwca 2019 – 7 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  3. We wtorek o godz. 1900 kolejna próba w kościele dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i III gimnazjum.
  4. W piątek przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie rano i po południu od godziny 1630.
  5. W sobotę wspomnienie św. Jadwigi, królowej.
  6. Zapraszamy całą rodzinę parafialną do licznego udziału w nabożeństwach czerwcowych w tygodniu o 1730 a w niedzielę o 1630.
  7. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na zakończony już remont witraża Ducha Świętego nad głównym wejściem do kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: „Kościół zraniony ale nasz”.
  10. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli  i dobrego tygodnia.