Ogłoszenia duszpasterskie, 5 maja 2019 – 3 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Zapraszamy całą rodzinę parafialną do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele i przy trzech kapliczkach.
  3. W poniedziałek przypada święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  4. We wtorek ostatnie spotkanie ze zdawaniem dla kandydatami do bierzmowania z klasy III gimnazjum o godz. 1900. Bierzmowanie będzie 15 czerwca w sobotę o godz. 1800.
  5. W środę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
  6. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na remont witraża Ducha Świętego nad głównym wejściem do kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: „Bądź patriotą jak Jezus”.
  9. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.