OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.09.2019.

  1. Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2-go września o godz. 9.00. Uczniów klasy pierwszej zapraszamy do kościoła z plecakami szkolnymi i przyborami. Po mszy świętej uroczyste przejście do szkoły w celu inauguracji roku szkolnego.
  2. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
  3. W sobotę różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 08:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do piątku włącznie.
  4. Burmistrz Miasta i Gminy Skawiny oraz skawińskie organizacje pozarządowe zapraszają na Dzień Organizacji Pozarządowych do Parku Miejskiego w niedzielę 8-go września od godz. 14.00 do godz. 18.00. Gwarantowane liczne atrakcje. Młodzież zaproszona jest do wzięcia udziału w QR-kodowej grze plenerowej „Młodzi z Inicjatywą”.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Jaś i Niedziela.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.
  7. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.