OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.12.2019.

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę adwentu. Codziennie roraty o godz. 7.00, które rozpoczynać będziemy procesją dzieci z lampionami.
  2. Poświęcone dziś na mszy świętej o godz. 8.00 opłatki p. Organista będzie tradycyjnie roznosił od jutra.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Spowiedź rano od 6.30 a po południu od 17.30.
  4. W sobotę po mszy świętej o godz. 7.00 różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny”.
  5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 08:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do piątku włącznie.
  6. W zakrystii są do nabycia świece Caritas w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom. Minimalna ofiara wynosi 6 zł.
  7. Poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I komunii świętej za tydzień podczas mszy świętej o godz. 11.00.
  8. Bóg zapłać za zrobienie dekoracji adwentowej w naszym kościele.
  9.  W piątek po wieczornej mszy świętej spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.