OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.10.2019.

1. Poświecenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu są po mszy świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 14.30.
  3. Organizowana jest IV Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd w sobotę 12-go października o godz. 8.30 z parkingu przy kościele. Zapisy u p. Bolesława Treli.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do pierwszej komunii świętej w 2021 roku za tydzień po mszy świętej o godz. 11.00.
  5. Różaniec Fatimski za tydzień w niedzielę o godz. 14.30.
  6. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy XIX Tydzień Papieski. Organizowana będzie zbiórka do puszek po każdej mszy świętej na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  7. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci: „Dominik”, „Ola i Jaś”, „Droga” oraz „Mały Gość Niedzielny”.