OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.09.2019.

1. Zebranie rady parafialnej dzisiaj o godz. 16.00.
  2. Informujemy, że od poniedziałku 16-go września zostaje uruchomiona linia komunikacyjna Polanka Hallera Centrum- Gołuchowice- Rzozów- Skawina. Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy i ceny biletów na stronie Urzędu Miasta i Gminy Skawina.
  3. Spotkanie scholki w środę o godz. 18.30 w salce na plebanii.
  4. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o rozpoczęciu tworzenia Strategii i rozwoju Gminy Skawina na lata 2021 – 2030. Spotkanie z mieszkańcami naszej parafii odbędzie się w czwartek 19-go września o godz. 18.00 w budynku szkoły w Borku Szlacheckim.
  5. Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
  6. Zebranie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej za tydzień w niedzielę
    22-go września po mszy świętej o godz. 11.00.
  7. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci. Czasopismo „Dominik” skierowane jest do dzieci przygotowujących się do I komunii świętej, natomiast „Ola i Jaś” jest dla młodszych dzieci.