OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.10.2020.

1. W związku z niepokojącymi informacjami o pojawiających się na terenie Gminy Skawina, firmach oferujących za odpowiednią odpłatą możliwość udziału w programach związanych z wymianą kotłów, termomodernizacją oraz odnawialnymi źródłami energii, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina prosi o szczególna ostrożność w kontaktach z tymi podmiotami. W przypadku wątpliwości proszę dzwonić do pracowników urzędu tel. 12 277 01 67 lub 12 277 00 08.
  2. Film pt. „Czyściec”, który pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci i tego czy możemy mieć na nie wpływ będzie wyświetlany w kinach od 23-go października.
  3. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek w ramach XX Dnia Papieskiego 1 112 zł.
  4. Arcybiskup Marek Jędraszewski udziela dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestniczenia we Mszy Świętej dla wszystkich wiernych. Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność na Mszy w dniu nakazanym nie jest grzechem. Niniejsza decyzja obowiązuje aż do odwołania.
  5. Nabożeństwo różańcowe codziennie w tygodniu o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 14.30.
  6. Przyjmowane są intencje mszy świętych na 2021 rok. Można także rezerwować daty ślubów.
  7. W zakrystii po każdej mszy świętej przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne.
  8. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej. Dla najmłodszych jest „Mały Gość Niedzielny”.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.