OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.10.2019.

1.Bóg zapłać za ofiarę 1528zł złożoną z okazji XIX Tygodnia Papieskiego na młodzież zdolną z niezamożnych rodzin.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu są po mszy świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 14.30.
  2. W zakrystii przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne za naszych bliskich zmarłych.
  3. W piątek po wieczornej mszy świętej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościli o. karmelitę Mariusza Wójtowicza, który w kazaniach wyjaśni nam czym jest Szkaplerz Święty oraz będzie możliwość przyjęcia tego szkaplerza po każdej mszy świętej.
  5. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci. Jest nowy numer „Ola i Jaś” oraz numer październikowy „Dominika”.