OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.06.2020.

  1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany starych pieców na ekologiczne źródła ogrzewania. Wnioski są dostępne w Urzędzie Miasta i Gminy Skawina: Rynek 12 pokój 1. Wszelkie informacje na stronie internetowej gminy Skawina oraz na plakacie w gablocie.
  2. Arcybiskup Marek Jędraszewski poleca, aby za tydzień w niedzielę, 5 lipca we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień.
  3. W poniedziałek i wtorek po wieczornej mszy świętej nabożeństwo czerwcowe.
  4. W środę nabożeństwo do MB nieustającej pomocy.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00, oraz po południu od godz. 17.00 do 18.00.
  6. W sobotę pierwszą miesiąca po mszy świętej o godz. 7.00 różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny”.
  7. W sobotę wyjazd do chorych o godz. 8.00. Zapisy chorych w zakrystii do piątku włącznie.
  8. Bóg zapłać p. Rafałowi Ostrogórskiemu za ofiarowanie do kościoła przetwornicy, którą używamy podczas procesji Bożego Ciała oraz drogi krzyżowej do zasilania systemu nagłośnienia.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła. Zostały zamontowane przy kościele bramy oraz napędy do nich. Ich koszt wynosi 20 tys. zł. Natomiast na cmentarzu zostały zrobione dwie alejki, których koszt został wyceniony na 25 tys. złotych. Całość tych inwestycji to 45 tys. zł.

 

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.