OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.09.2019.

  1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które uczęszczają do siódmej oraz ósmej klasy w sprawie bierzmowania dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci. Czasopismo „Dominik” skierowane jest do dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej – jest to miesięcznik, natomiast „Ola i Jaś” jest dla młodszych dzieci – jest to tygodnik. „Droga” przeznaczone jest dla młodzieży bierzmowanej.
  3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. W tygodniu msza święta o godz. 18.00 a po niej różaniec. W niedziele nabożeństwo różańcowe o godz. 14.30.
  4. Spotkanie scholki w środę o godz. 18.30 w salce na plebanii.
  5. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
  6. W sobotę różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00. Po południu nie będzie nabożeństwa. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 08:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do piątku włącznie.
  7. Organizowana jest IV Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd w sobotę 12-go października o godz. 8.30 z parkingu przy kościele. Zapisy u p. Bolesława Treli.
  8. Poświecenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 11.00.
  9. Stowarzyszenie „Rzozowianie” zaprasza na zajęcia zumby, które rozpoczynają się 1-go października o godz. 18.00 w OSP Rzozów. Pierwsze zajęcia gratis.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.