OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.08.2020.

1.W trosce o dobro chorych i potrzebujących Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski zachęca wiernych, by zdecydowali się na szczególny uczynek miłości bliźniego i oddali krew w najbliższej stacji krwiodawstwa. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie www.rckik.krakow.pl.

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza na mszę św. dożynkową, która odbędzie się dzisiaj 30 sierpnia o godz. 15.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Skawinie.
  2. W terminie od 1 września do 30 listopada odbędzie się powszechny spis rolny organizowany przez Główny Urząd Statystyczny. Udział w nim jest obowiązkowy. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Rzozowie dziękuje za złożone datki na zakup samochodu strażackiego. Zbiórka wyniosła 6 718zł.
  4. Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego we wtorek 1-go września o godz. 9.00. Uczniów klasy pierwszej prosimy o przyniesienie tornistrów z wyposażeniem, ponieważ zostaną one poświęcone. Uczniowie przychodzą do szkoły wg harmonogramu umieszczonego na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  6. W sobotę pierwszą miesiąca po mszy świętej o godz. 7.00 różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny”.
  7. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.