Ogłoszenia duszpasterskie, 10 Stycznia 2015 – Święto Chrztu Pańskiego

1. Kalendarz liturgiczny:
  • Od jutra aż do wtorku przed Wielkim Postem w liturgii Kościoła obchodzimy okres zwykły.
  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  2. Z serca dziękujemy rodzinom: Kowalczyk i Rutkowskich, które pięknie przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę oraz złożyły ofiarę na potrzeby kościoła a w nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z kolejnych trzech domów.
  3. Przed zakrystią znajduję się prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy na płytce DVD film pt.”Faustyna”.
  4. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Rzozowie wraz z nauczycielami i dziećmi serdecznie zapraszają dziś na jasełka które będą wystawione w naszym kościele po mszy św. o godz. 17:00 (o 17:30)
  5. Program wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień >>
  6. My również podczas naszego chrztu zostaliśmy obdarzeni Duchem Świętym. Chwalmy więc naszego Pana i dziękujmy Mu za łaskę chrztu. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!
Posted in Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie.