Ogłoszenia duszpasterskie, 04 października 2015 – 27 Niedziela Zwykła

• W poniedziałek – wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • W środę – wspomnienie NMP Różańcowej
  • W piątek – Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

2. Z serca dziękujemy: Agnieszce Kopta, Beacie Płonka i Barbarze Kolbusz, które pięknie przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę, oraz złożyły ofiarę od rodzin na ołtarz Bożego Miłosierdzia a w nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z kolejnych trzech domów.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a w szczególności na powstający ołtarz Bożego Miłosierdzia.

4. W październiku nabożeństwo różańcowe odprawiamy w tygodniu o 17:30 a w niedzielę o 16:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych w różnych częściach świata.

5. Klasę I gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 a klasę II gimnazjum w przyszłą środę o godz. 19:00. Na powakacyjne spotkanie zapraszamy również młodzież z Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 19:00.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia są tygodniki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło”. W zakrystii jest do odebrania miesięcznik „Cuda i łaski”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m.in. o rozpoczynającym się 04.10 pod przewodnictwem papieża Franciszka synodzie biskupów poświęconym rodzinie.
Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!