Ogłoszenia duszpasterskie, 15 lipca 2018 – 15 Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Kwadrans przed wieczorną Mszą św. odmówimy modlitwę do Matki Bożej. Jeśli ktoś z parafian chciał przyjąć w ten dzień szkaplerz i dołączyć do Bractwa Szkaplerznego to proszę jeszcze dziś po Mszy św. zgłosić to w zakrystii, by zakupić odpowiednią ilość szkaplerzy.
  2. Dziękujemy rodzinom, które goszczą u siebie figurę Matki Bożej Fatimskiej i polecamy te rodziny opiece Maryi.
  3. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią jest: „Gość niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło” a w zakrystii jest jeszcze do odebrania miesięcznik „Cuda i łaski Boże”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o szkaplerzu, który towarzyszył Janowi Pawłowi do ostatnich chwil, a dla wielu katolików stał się stylem życia.
  6. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia i bezpiecznych wakacji.