Ogłoszenia duszpasterskie, 16 lipca 2017 – 15 Niedziela Zwykła

Dziś przypada wspomnienie NMP a Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

• W czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
  • W sobotę – Święto św. Marii Magdaleny

Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.

Przed zakrystią znajduje się prasa katolicka: „Gość niedzielny”, „ Niedziela” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać piękne świadectwo znanego dziennikarza o tym, dlaczego warto nosić szkaplerz i o jego nabożeństwie do Matki Bożej Szkaplerznej.

Niech Matka Boża Fatimska, która odwiedza rodziny naszej parafii, wyprasza u Boga wiele łask dla tych, którzy o nie proszą. Prosimy, aby rodzina która gości u siebie figurkę Matki Bożej uzgodniła z sąsiadami o której godzinie po południu mogą przyjść po figurkę.

Naszym parafianom oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia a wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.