Ogłoszenia duszpasterskie, 17 września 2017 – 24 Niedziela Zwykła

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

• W poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • W środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim, prezbitera, Pawła Chong i Towarzyszy
  • W czwartek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • W piątek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  • W sobotę – wspomnienie św. Ojca Pio, zakonnika

Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.  ”.

W środę o godz. 1800 do 1900 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie dziewcząt ze scholi. Schole poprowadzą harcerze. Zapraszamy dziewczęta od klasy drugiej wzwyż na spotkania scholi.

W środę o godz. 1900  odbędzie się spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Przed zakrystią znajduje się prasa katolicka. Jest: „Gość niedzielny”, „ Niedziela” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o tym, czy chore dzieci mają prawo do życia.

Dziękujemy rodzinom, które goszczą u siebie figurę Matki Bożej Fatimskiej  i polecamy te rodziny opiece Maryi.

Naszym parafianom oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.