Ogłoszenia duszpasterskie, 5 czerwca 2016 – 10 Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu; w środę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej; w piątek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
  2. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w tygodniu o godz. 173:0 a w niedzielę o godz. 16:30. Dzieci z zeróweczki oraz z klasy pierwszej zapraszamy z rodzicami na nabożeństwo czerwcowe w poniedziałek; dzieci z klasy drugiej oraz trzeciej we wtorek; z klasy czwartej w środę; z piątej w czwartek a z szóstej oraz gimnazjalistów w piątek.
  4. Z serca dziękujemy paniom: Agacie Cichoń, Małgorzacie Jamróz, Zofii Pocięgiel i Dorocie Tomczyk, które pięknie przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę a w nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z kolejnych trzech domów.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a w szczególności na trwający remont dolnego kościoła. Dzięki Waszej ofiarności zapłaciliśmy za dotychczasowe prace przy remoncie dolnego kościoła 23 300 zł oraz za ogrzewanie kościoła 6 tys. zł.
  6. Przed zakrystią znajduję się prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” oraz miesięcznik „Cuda i łaski Boże”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać rozmowę z Andreą Bocellim o wierze, muzyce i miłosierdziu.
  7. Jezus przychodzi do nas i mówi tak jak w dzisiejszej Ewangelii: „Tobie mówię wstań”! Wstań – to znaczy porzuć swój grzech w którym trwasz niczym umarły. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!
Posted in Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie.