Ogłoszenia duszpasterskie, 9 września 2018 – 23 Niedziela Zwykła

W kalendarzu liturgicznym tygodnia:

1. W czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  2. W piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W sobotę – wspomnienie NMP Bolesnej.
  4. Pierwsze spotkanie scholi będzie we wtorek o godz. 1800.
  5. Różaniec fatimski odmówimy w czwartek 13-go września o godz. 1730. Różaniec poprowadzi Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  6. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na witraż Opatrzności Bożej jako dar wdzięczności naszych parafian na 100-lecie odzyskania niepodległości.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią jest: „Gość niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o 95-tym Jubileuszu „Gościa Niedzielnego” oraz o kondycji katolickich mediów w Polsce.
  9. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.