Ogłoszenia duszpasterskie,6 stycznia 2019 – Święto Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)

Dziś pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.

1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 1700 odbędzie się w naszym kościele przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
  4. W niedzielę 13 stycznia o godz. 1500 odbędzie się w dolnym kościele wspólne kolędowanie połączone z poczęstunkiem a o 1630 Różaniec fatimski, który poprowadzi Róża Matki Bożej Różańcowej.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią jest: „Gość niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło”.
  6. Program kolędy ma najbliższy tydzień.

Dzisiejsza Uroczystość Objawienia Pańskiego przypomina, że Bóg objawił się wszystkim ludziom i chce, aby wszyscy do niego przyszli. Całej rodzinie parafialne oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.